Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

Novatek İnovasyon Hırdavat 2021 yılında Ali Rıza Balcı tarafından kurulmuştur. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamaya, yönlendirmeye, doğru çözümlerle tedarik seçeneklerini sunmaya, üretmeye dayalı gelişime açık başarı hedefleyen bir ortaklık kurulmuştur.

Değerlerimiz

Novatek İnovasyon Hırdavat'ın en büyük ilkesi Kaliteli Hizmet olmuştur.

Hiçbir zaman ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen, vermiş olduğumuz bütün hizmetler iki taraflı kazanç esasına dayanmaktadır. Bizler müşterilerimizi memnun ettikçe, iş hacmimizi büyütmekte ve çift taraflı kazanç sağlamaktayız. Kazandıkça hizmetlerimizin kalitesini her geçen gün daha da arttıracağız.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini dinlemek, anlamak ve mümkün mertebe tam olarak karşılayabilmek; en uygun ve en ekonomik çözümler üretmek, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak.

Teknolojide Önderlik

Faaliyet alanlarımızda, yeni yöntemler ve sürekli iyileştirme yaklaşımı ile teknolojide önder konuma gelmek.

Çalışanların Katılımı

Çalışanlarımız ile dürüstlük ve güven içerisinde Kalite Yönetim Sistemi dokümanlarında belirtilen kurallara uygun şekilde sorumluluk üstlenmek ve etkin katılımı sağlamak. Her alanda Kalite anlayışını yerleştirmek ve yaygınlaştırmak.

Tedarikçilerimiz İle Bütünleşme

Tedarikçilerimizle istikrar ve güven içerisinde, müşteri memnuniyetine yönelik karar almak, yüksek kaliteli ürün araştırmaları yapmak ve süreçlerimizin daha verimli olmasını sağlamak.

Sosyal Sorumluluk

Topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak; üretim ve istihdam yoluyla ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Novatek | Akdeniz Sanayi Sitesi

Kepez

Akdeniz Sanayi Sitesi 5024 Sokak No 30 Kepez/Antalya

Novatek | Gaziler Küçük esnaflar Sanayi Sitesi

Kepez

Gaziler Mah. Küçük esnaflar Sanayi Sitesi 244 sokak No:2 Kepez/ANTALYA